WARSBUD sp.j.
Informacje o produktach

1. Informacje o produktach, jego właściwościach i przeznaczeniu są podawane przy każdym produkcie. Szczegółową charakterystykę techniczną zawierają karty techniczne dołączone do produktów. Karty techniczne zapisane są w plikach o rozszerzeniu .pdf i otwierają się po zaznaczeniu w nowym oknie przeglądarki.Za wydawanie kart technicznych odpowiada producent. Sprzedający zamieszcza karty techniczne przy produktach pod warunkiem, że są one mu udostepnione.

Sposób realizacji zamówienia

1. Zamówienia realizowane za pośrednictwem sklepu internetowego przesyłane są   i stamtąd kierowane bezpośrednio pod wskazany adres dostawy określony przy finalizowaniu zamówienia. 
2. Dostawa produktów odbywa się za pośrednictwem firm spedycyjnych bezpośrednio z magazynu centranego producenta lub własnym transportem Sprzedawcy pod wskazany adres dostawy określony przy finalizowaniu zamówienia.

Termin realizacji zamówienia

1. Terminy realizacji zamówień określane są na podstawie dostępności konkretnego produktu w danej chwili w magazynie centralnym Producenta.
2. Jeżeli produkt jest dostępny termin realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od momentu wpływu środków pieniężnych na rachunek Sprzedającego.
3. Jeżeli produkt jest ściągany na specjalne zamówienie Kupującego termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych od momentu wpływu środków pieniężnych na rachunek Sprzedającego.
4. Informacje o dostępności produktów są dostępne przy każdym produkcie w sklepie internetowym.


«1 2 3 »