WARSBUD sp.j.
Szanowni Państwo,

     Niniejszy regulamin jest poświęcony opisaniu warunków korzystania z niniejszej strony internetowej a w szczególności dokonywania zakupów w sklepie internetowym będącym integralną częścią niniejszej strony. Charakterystyka i własciwości produktów  opisane są  w sklepie internetowym w dziale sprzedaż on-line.

Dane właściciela strony

1.Właścicielem strony internetowej o domenie  www.warsbud.pl jest spółka jawna S.Ziontecki, M.Sporek, P.Sporek pod firmą Warsbud zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr. 0000021346 Nr NIP: 5270160319 REGON : 008207551 z siedzibą w Warszawie przy ulicy Gen J.Bema 65, zwaną dalej Sprzedającym w zakresie dokonywania sprzedaży w sklepie internetowym.

Podstawa do sprzedaży produktów


1. Podstawą formalno-prawną do sprzedaży produktów są umowy handlowe pomiędzy Warsbud sp.j  a producentami produktów opisanych w dziale sprzdaż on-line. Umowy te stanowią tajemnicę handlową i nie moga być udostępniane osobom trzecim.

Sposób dokonywania transakcji w sklepie internetowym

1. Zakupy w sklepie umieszczonym na niniejszej stronie są realizacją umowy jaka powstaje w momencie dokonywanie transakcji zakupu produktów umieszonych w sklepie internetowym polega na umieszczeniu w koszyku zaznaczonych produktów po uprzednim wybraniu producenta, działu, kategorii i konkretnego produktu w zadanej ilości.«1 2 3 »